Zavolejte: (+420) 246 035 451 | E-mail: obchod@vanco.cz

Exalt EploreAir LR

            Exalt představuje nejrychlejší mikrovlnný licencovaný full-outdoor spoj pracující v jedné polarizaci. Opět… Po uvedení světově prvního mikrovlnného spoje koncepce FOD s uživatelsky vyměnitelnými diplexer a licencovaného FOD spoje s nejvyšší přenosovou kapacitou 1Gbps (ExtremeAir) Exalt pokračuje ve vývoji dalších inovativních řešení a potvrzuje tím pozici světového technologického leadera na poli full-outdoor licencovaných mikrovlnných spojů.

Seznamte se s technologií Exalt EploreAir LR
Technologie pracující v pásmech 6-43GHz, ExploreAir LR nabízí v současnosti nevyšší vysílací výkon mezi profesionálními FOD řešeními. To umožňuje plánovat mimořádně dlouhé vysokokapacitní trasy v řádech desítek km – při konfiguraci spoje se 120cm anténami, uživatelská kapacita 500Mbps a dostupnost 99,95% je dosah spoje 30km. Z minulé generace si ExploreAir LR zachovává unikátnost v podobě vyměnitelných diplexerů a vlastního 80MHz modemu, do kterého nyní implementuje modulaci 512QAM, čímž dosahuje kapacity 740Mbps (bez komprese dat). ExploreAir LR přenáší vysokou kapacitu na takové vzdálenosti, jako žádný jiný spoj na světě.

Minimální náklady na výstavbu, maximální flexibilita nasazení
Díky koncepci minipojítka je instalace technologie mimořádně jednoduchá a vyžaduje minimální nároky na technologické zázemí. Vysoký vysílací výkon navíc výrazně snižuje nároky na anténní systém, takže technologie ExploreAir LR značně snižuje požadavky na konstrukční připravenost bodu a může být nasazena téměř kdekoliv. V případě atraktivních lokalit kde se odvíjí cena pronájmu umístění antény dle jejího průměru je schopna šetřit nemalé finanční prostředky.

ExploreAir LR dále umožňuje:
Možnost u každé jednotky zvolit DC napájení po koaxiálním kabelu nebo POE. V případě kabelového svodu delšího než 100m a maximální odolnosti proti přepětí je možné volit kombinaci DC napájení a přenosu dat po optickém vlákně. Pro kabelové svody do 100m nebo pro oddělený dohled je k dispozici 10/100/1000BaseT PoE port.
Maximální spektrální efektivita.80Mhz modem pracující s modulací 512QAM efektivně využívá kmitočtový příděl, Bod maximalni spektralni efektivita - o spolehlivý provoz technologie využívající složité mnoho stavové modulace se stará bezeztrátová adaptivní modulace optimalizovaná pro IPTV provoz.
Možnost servisního jištění celého pásma jedinou ODU jednotkou. ExploreAir LR disponuje živatelsky výměnitelným diplexerem. Toto řešení Vám jednak umožňuje pokrývat celé pásmo 11GHz jedinou servisní jednotkou a zároveň Vám zachovává garanci budoucí využitelnosti technologie i na jiných lokalitách. Díky jednoduše vyměnitelnému filtru Vám VanCo.cz může garantovat jeho doživotní výměnu ZDARMA.
Možnost optimalizace licenčních poplatků vs, poplatků za umístění antény. Vysoký výstupní výkon vám umožní výrazně optimalizovat provozní náklady spojené s provozováním technologie v koordinovaném pásmu.
Možnost zdvojnásobení přenosové kapacity ve 2+0 XPIC konfiguraci. V případě nasazení dvou jednotek je možné získat přenosovou kapacitu 1Gbps v jediném datovém toku bez nutnosti vnitřní jednotky za použití unikátní L1 cappacity agregation technologie.

ExploreAir LR je technologie s dlouhou morální životností
ExploreAir LR je plnohodnotná carrier-class technologie připravena k integraci do moderních Carrier Ethernet a IP/MPLS sítí s podporou HSPA a LTE. Díky integrovanému L2 switchi ExploreAir LR disponuje nadstandardními QOS funkcemi, podporou VLAN a zabezpečením provozu, vč.

NAPÍŠTE NÁM


KONTAKTUJTE NÁS


Mapa

Telefon: +420 246 045 451
Fax: +420 246 035 450
E-mail: vanco@vanco.cz
   
VanCo.cz s.r.o.
Centrála: U Čokoládoven 9
  143 00, Praha 12
Pobočka Pavlovická 43
  773 00, Olomouc

Facebook Vanco Vanco
separator

© 2012 Exaltcom.cz