Zavolejte: (+420) 246 035 451 | E-mail: obchod@vanco.cz

Instalace a servis

            Instalace a servis technologie Exalt Comunnications zajišťuje VanCo.cz s.r.o.
Servisní sklady jsou zákazníkům k dispozici v Praze a Olomouci. Ke každému pořízenému spoji zákazník získává nárok na 6 měsíců SLA zajištění zdarma a to vč. přístupu k servisnímu HW a proaktivního dohledu vlastním NOC střediskem v režimu 24/7!

V případě požadavku technické podporu na úrovni vývoje, VanCo.cz komunikuje s technickým supportem Exalt, který má pro EMEA region sídlo v Londýně. V případě problému se tedy není třeba obávat prodlení jeho řešení díky časovému posunu. Veškeré požadavky VanCo.cz řeší v závislosti na náročnosti požadavku v rámci evropského času, tedy obratem.

Historie divize výstavby a servisu bezdrátových technologií sahá až do roku 1999. VanCo.cz se od počátku úzce profiluje na datové komunikace a mikrovlnné technologie, nabízí propojení dvou bodů technologiemi v koordinovaných i volných pásmech, stejně jako projektové vytvoření infrastruktury pro bezdrátové pokrytí obcí nebo bezdrátové zasíťování logistických objektů. Veškerou výstavbu je VanCo.cz následně schopen servisně zajistit, a to SLA kontraktem s garantovanými reakčními dobami v místě instalace, a to již od dvou hodin

Servisní práce s garantovanými termíny představují v telekomunikacích jeden z klíčových parametrů, a to jak při prodeji zařízení, tak i služeb. VanCo.cz, díky více než desetileté praxi v oboru, disponuje týmem kvalifikovaných odborníků na jednotlivé telekomunikační platformy a technologie.

Díky úzké vazbě na výrobce jsou technici VanCo.cz schopni v krátké době analyzovat a vyřešit i komplikované problémy, jejichž analýza a odhalení není v možnostech běžného nebo pokročilého uživatele zařízení. VanCo.cz nabízí zákazníkům uzavření smluv o servisním zajištění telekomunikačních zařízení s garantovanými časy reakce nebo i jednorázovou pomoc při analýze a řešení problémů. K dispozici je non-stop telefonní linka pro hlášení problémů a pohotovostní technici, kteří jsou připraveni ihned řešit požadavky zákazníků

NAPÍŠTE NÁM


KONTAKTUJTE NÁS


Mapa

Telefon: +420 246 045 451
Fax: +420 246 035 450
E-mail: vanco@vanco.cz
   
VanCo.cz s.r.o.
Centrála: U Čokoládoven 9
  143 00, Praha 12
Pobočka Pavlovická 43
  773 00, Olomouc

Facebook Vanco Vanco
separator

© 2012 Exaltcom.cz