Zavolejte: (+420) 246 035 451 | E-mail: obchod@vanco.cz

Exalt Communications Inc.

            Společnost Exalt Communications vyvíjí, vyrábí a dodává vysokokapacitní mikrovlnné technologie poskytovatelům internetových služeb, celosvětovým společnostem i subjektům státní správy. Produkty Exalt jsou navrhovány tak, aby vyřešily úzká místa v síti spojenými s rostoucími nároky přenosu aplikací hlasu, dat a videa přes IP a z toho vyplývající migrací ze sítí TDM na sítě založené na IP včetně LTE. Díky flexibilní architektuře a technologicky nezávislé produktové platformě pokrývá Exalt Communications veškeré potřeby trhu. Exalt poskytuje cenově přístupné mikrovlnné radiové systémy, které splňují veškeré požadavky trhu a jsou ideální alternativou pro optické sítě a pronajímané datové okruhy.
Exalt Communications má ve svém oboru silné postavení. Uznání si získala zejména pro svůj vývoj prvních přenosových TDD rádií. Exalt byla naprosto první a stále je jednou z mála společností, které nabízejí jak nativní TDM, tak nativní Ethernetový přenos na jedné platformě. Díky vývoji vlastní platformy je v tuto chvíli jediným výrobcem licenčních mikrovlnných PTP technologií na světě, který disponuje modemem s efektivním využitím šířky pásma 80MHz.
Portfolio produktů společnosti obsahuje široký rozsah technologií pro všechna standardní lincencovaná i nelicencovaná kmitočtová pásma od 2 – 40 GHz. Veškeré konfigurace obsahují možnosti all-indoor, all-outdoor nebo kombinaci těchto řešení. Exalt communications má více než 300 certifikací na PTP technologie ve 40 zemích. Získaná certifikace obsahuje licencovaná i nelicencovaná pásma.
Exalt Communications doodává celosvětově své produkty prostřednictvím distributorů. Společnost má širokou a různorodou základnu zákazníků včetně mobilních i pevných operátorů, stejně jako stovky zákazníků ze státního sektoru, škol, nemocnicí, nádražních a letištních budov a dalších.


VanCo.cz s.r.o.

Společnost VanCo.cz vznikla v roce 1999 a její činnost je zaměřena především na výstavbu a servis mikrovlnných spojů a sítí BWA, akviziční činnost, outsourcing dohledu a správy telekomunikačních sítí a v neposlední řadě i na vlastní velkoobchodní a maloobchodní činnost.
Od roku 2003 provozuje internetový obchod wifishop.cz, který je jedním z nestarších specializovaných internetových obchodů v ČR. Wifishop.cz v současné době patří mezi největší obchody s podobným portfoliem produktů. Prostřednictvím internetového prodeje wifishop.cz nabízí kompletní sortiment komponent a instalačního příslušenství pro výstavbu bezdrátových sítí. Prodej je zaměřen jak na koncového zákazníka, tak ISP a velkoobchodní partnery. Důraz je kladen především na zákaznickou podporu a kvalitní servis.

Od Roku 2011 je VanCo.cz výhradním distributorem Exalt Communications Inc.

NAPÍŠTE NÁM


KONTAKTUJTE NÁS


Mapa

Telefon: +420 246 045 451
Fax: +420 246 035 450
E-mail: vanco@vanco.cz
   
VanCo.cz s.r.o.
Centrála: U Čokoládoven 9
  143 00, Praha 12
Pobočka Pavlovická 43
  773 00, Olomouc

Facebook Vanco Vanco
separator

© 2012 Exaltcom.cz