Zavolejte: (+420) 246 035 451 | E-mail: obchod@vanco.cz

WISP/ISP

Poskytovatelé bezdrátového internetového připojení čelí rostoucí konkurenci velkých mobilních operátoru a poskytovatelům kabelového připojení a to je nutí navyšovat především kapacitu páteřní konektivity.

Rezidentní i korporátní zákazníci vyvíjejí tlak na snížení nákladů za připojení do sítě internet. Zároveň stoupají nároky na kvalitu připojení, přístupovou kapacitu a další funkce jako VoIP a IPTV. V tomto náročném konkurenčním prostředí je kvalita použitých technologií v páteřních propojích i posledních mílích rozhodující pro úspěch jakéhokoliv WISP nebo ISP, který chce úspěšně a výhodně nabízet telekomunikační služby.

Do přístupových sítě jsou nasazovány stále výkonnější přístupové body s vyšší datovou propustností, čímž se daří akceptovat požadavek na navýšení kapacity do sítě internet, nicméně skokově narůstá požadavek na modernizaci vnitřní infrastruktury.

Proto EXALT nabízí mimořádně efektivní řešení v rámci svých produktových řad:

ExploreAir, vysokokapacitní spoj určený především pro páteřní propoje, který je díky příznivě nastavené licenční politice – softwarových upgradů schopen dynamicky reagovat na postupný růst kapacit v rámci sítě. Vzhledem k ceně spoje v základní kapacitě se jedná o jednu z nejlepších voleb pro páteřní technologie jak z hlediska pořizovacích nákladů, tak I morální životnosti a s tím související ochrany investic.

ExtendAir, cenově dostupný spoj koncipovaný pro nasazení na poslední míle, ale stejně dobře použitelný jako záložní linky nebo připojení firemního zákazníka požadujícího garantovanou a spolehlivou konektivitu.

Reseni Mikrovlnné spoje Exalt jsou dobrou alternativou optického vlákna, kde díky škálovatelnosti a produktovému zacílení na jednotlivé aplikace poskytovatel TELCO služeb získá konkurenční výhodu především v rychlosti a operativnosti nasazení a provozní spolehlivosti technologie. Tato kombinace umožňuje oproti optickému vláknu nesrovnatelně rychleji nasadit služby Triple play a při správném navržení trasy s dostupností služby 99,999%

NAPÍŠTE NÁM


KONTAKTUJTE NÁS


Mapa

Telefon: +420 246 045 451
Fax: +420 246 035 450
E-mail: vanco@vanco.cz
   
VanCo.cz s.r.o.
Centrála: U Čokoládoven 9
  143 00, Praha 12
Pobočka Pavlovická 43
  773 00, Olomouc

Facebook Vanco Vanco
separator

© 2012 Exaltcom.cz